Tommy Cafe - Pomarańcza w Czekoladzie - 250g - kawa ziarnista Zobacz większe

Tommy Cafe Pomarańcza w Czekoladzie - 250g - kawa smakowa ziarnista

KSCZP250

Nowy produkt

Kawa smakowa ziarnista Tommy Cafe Pomarańcza w Czekoladzie to kawa o ciekawym, świeżym smaku pomarańczy ogrzanej gorzką czekoladą.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

28,02 zł brutto

Opis

Waga250g
Wysyłka w ciągu24h
Kwasowośćniska
Skład98% Arabica / 2% Aromat
Data przydatności02.2024

Więcej informacji

Kawa wpisuje się w nasz codzienny rytuał. Towarzyszy nam przy wszelakich okazjach. Pasuje do każdej sytuacji. Pijemy ją na różne sposoby, jako espresso, Latte Machiato czy Cappuccino. Parzymy je w sposób tradycyjny lub alternatywny. Jednak zawsze przychodzi moment, w którym mamy ochotę na zmianę.

Przygotowując kawy smakowe palarnia Tommy Cafe dokłada wszelkiej staranności by trafiły one do opakowań pełne smaku i aromatu oraz aby nie straciły nic ze swej jakości. Kawy smakowe z palarni Tommy Cafe , to najwyższej jakości kawa Arabica, tylko palona specjalnie pod przygotowanie kaw o różnych kompozycjach smakowych. Olejki potęgują jedynie doznania zmysłowe przy jej spożywaniu.

Kawa smakowa ziarnista Tommy Cafe Pomarańcza w Czekoladzie jest palona, następnie studzona i od razu dodawany jest odpowiedni aromat – myśląc o każdym szczególe, palarnia Tommy Cafe zadbała o to, by olejki dodawane do kaw spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa; były produkowane wg zasad HACCAP oraz spełniały normy ISO 9001.

Kawy smakowe możemy zaparzać tradycyjnie jak i metodami alternatywnymi. W lecie najlepiej przygotowywać je na zimno i podawać z kostkami lodu. Stanowią one doskonały dodatek do deserów, zwłaszcza lodowych. Proponujemy spożywanie kaw smakowych z odrobiną mleka, które doskonale nadaje głębi i pięknie podkreśla jej aromat i smak.

Produkty powiązane