Krakowska Palarnia Kawy Grande Crema - 1kg - kawa mielona Zobacz większe

Krakowska Palarnia Kawy Grande Crema - 1kg - kawa mielona

KPKGC1000M

Nowy produkt

Kawa mielona Grande Crema - opakowanie 1kg - jest intensywna i ma dużą zawartość kofeiny dzięki zawartości Robusty, z kolei Arabika nadaje jej czekoladowo-orzechowy posmak. Mieszanka została przygotowana specjalnie do automatów.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

65,00 zł brutto

Opis

Waga1 kg
Wysyłka w ciągu72h
Kwasowośćniska
Skład50% Arabica / 50% Robusta
Data przydatności03.2021

Więcej informacji

Kawa mielona Grande Crema - opakowanie 1kg - ma delikatny posmak, kremowej pianki osadzającej się na powierzchni świeżo zaparzonej filiżanki napoju. Dzięki większej zawartości caffea canephora, czyli Robusty, w zależności 50/50 % wraz z klasyczną Arabicą ma o wiele większą zawartość kofeiny. Połączone tutaj z robustą ziarna arabici charakteryzują się dużą wielkością, co świadczy o ich wysokiej jakości i wyśmienitym smaku.

Kawa mielona Grande Crema - opakowanie 1kg - charakteryzuje się średnią kwaskowatością (2/5), wysoką nutką goryczki (4/5).

Kawa arabska – coffea arabica – jest rośliną uprawną i używa się jej w ponad 80 % do światowej produkcji kawy. Jej łagodny smak dopełniany jest niekiedy ziarnami kawy kongijskiej – coffea canephora – czyli Robusty o bardziej cierpkim, gorzkim smaku lecz z zawartością większej ilości kofeiny.

Produkty powiązane