Katalog

Promocje

Nasze Marki

Informacja

Kawa bezkofeinowa 

Jest 5 produktów.

Kawa bezkofeinowa jest to rodzaj kawy pozbawiony kofeiny. Kawa bezkofeinowa jest przeznaczona głównie dla osób, które powinny unikać spożywania dużych dawek kofeiny, między innymi dla kobiet w ciąży czy osób z nadciśnieniem.

Kawa bezkofeinowa to również dobre rozwiązanie dla osób lubiących smak kawy o każdej porze dnia - kawa bezkofeinowa nadaje się do picia również wieczorem, o ile ktoś nie jest szczególnie wrażliwy na kofeinę. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje kawy bezkofeinowej, zarówno kawa bezkofeinowa mielona jak i kawa bezkofeinowa ziarnista.

Podkategorie

  • Kawa bezkofeinowa ziarnista

    Kawa bezkofeinowa ziarnista dla każdego pijącego oznacza coś zupełnie innego. Ogromny wpływ na smak kawy ma sposób jej parzenia, czas od zmielenia kawy bezkofeinowej ziarnistej do jej zaparzenia oraz gatunek i rodzaj kawy bezkofeinowej ziarnistej. Szukając najlepszej kawy bezkofeinowej ziarnistej powinniśmy określić własne preferencje i kierując się nimi wybrać odpowiedni dla nas rodzaj i gatunek kawy.

  • Kawa bezkofeinowa mielona

    Kawa bezkofeinowa mielona jest pakowana w hermetyczne, małe opakowania o pojemności zazwyczaj 250 gramów. Taka niewielka ilość, przy zachowaniu odpowiednich zasad przechowywania otwartej już kawy bezkofeinowej mielonej powoduje, że mimo wcześniejszego zmielenia długo zachowuje smak i aromat. Otwartą kawę bezkofeinową mieloną najlepiej przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

    Największą zaletą kawy bezkofeinowej mielonej jest czas jej przygotowania. Kawę bezkofeinową mieloną możemy zaparzyć ulubioną metodą od razu po wyjęciu z opakowania.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów